Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Fakıbaba; Yıl sonu Etkinliklerinde öğrencilerle buluştu.

Fakıbaba; Yıl sonu Etkinliklerinde öğrencilerle buluştu.

Tarih 30.Mayıs.2011, 18:34

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba’ya öğrencilerİn yoğun ilgisiyle karşılandı. 

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba’ya öğrencilerİn yoğun ilgisiyle karşılandı.

2011 Eğitim- Öğretim yılsonu etkinlikleri kapsamında Şanlıurfa Bahçelievler İlköğretim Okulu’nda düzenlenen Bahar Şenliği ve kermese katılan Fakıbaba, öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Okul bahçesine girerken çocukların etrafında sevgiden çember oluşturduğu Fakıbaba, zaman zaman ilerlemekte ve yürümekte zorlandı. Programın yapıldığı alana çocukların ilgisinden dolayı girmekte zorlanan Fakıbaba, kendisine ilgi gösteren çocukları bir bir öpüp bağrına bastı. Fakıbaba, kimi çocukları da omzuna alıp taşıdı. Öğrencilerin tezahüratlarıyla karşılaşan Fakıbaba, konuşma yaparken de çocukların ilgisinden dolayı zaman zaman sözlerini tamamlayamadı. Fakıbaba, öğrenci velileriyle de halay çekmeyi ihmal etmedi.

 

FAKIBABA’YA ÇOCUKLARDAN SEVGİ SELİ

Öğrencilerin tezahüratından dolayı konuşmasını güçlükle yapan Başkan Fakıbaba “Çocuklar sizlerle gurur duyuyorum. Hepiniz başımın tacısınız. Yarın sizlerin her biri farklı mesleklerde mesela doktor, hemşire, mühendis, işçi, tüccar, milletvekili olacaksınız. Hepinizin ailesini kutluyorum. Hepiniz pırıl pırıl çocuklarsınız. Hepinizi Allah bağışlasın. Sizi çok seviyorum. Bakın sizin bir amcanız, bir dedeniz ve bir belediye başkanınız olarak derslerinize çok çalışın. Hepinizin mahallesinde parklarınız olacak. Olamayan yerlere de yaptıracağız. size söz veriyorum. Sizlere Cengiz Topelde bir alt köprülü kavşak yaptıracağız busene bitecek. Sizin gibi pırıl pırıl evlatlar yetiştirdikleri için ailelerinize annelerinize babalarınıza çok teşekkür ediyorum. Derslerinize çalışın, öğretmenlerinizin ve büyüklerinizin sözlerini dinleyin. Bu şehir sizin lütfen bu şehri temiz tutun. Ağaçlara ve güllere zarar verenleri uyarın.”dedi

Bahçelievler İlköğretim Okulu Müdürü Salih Kaya, bir bahar şenliği ve kermes düzenleyerek okulun kaynaşmasını sağladıklarını söyledi.

       

Bu haber 8768 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Şanlıurfa

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri 7 bin adet patlayıcı, maytap ve parlayıcı maddeyi topladı.

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi şehiriçi ulaşıımı daha hızlı sağlamak ve olumsuzlukların önüne geçmek için raylı s...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu