Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Trilyonluk Aligör Yolu Yine Virane

Trilyonluk Aligör Yolu Yine Virane

Tarih 27.Mayıs.2011, 13:06

Suruç , Aligör arası 5 kilometrelik yol bir yılını tamamlamadan kullanılamaz hale geldi.Suruç , Aligör arası 5 kilometrelik yol bir yılını tamamlamadan kullanılamaz hale geldi. Geçen Yıl 1 Trilyon 329 milyar’a ihale edilerek yapımına başlanan yol,  satabileze çalışmaları yapılıp üstüne mucurlu asfalt yapılarak tamamlanmıştı. Kışın yağan yağmura dayanamayaN trilyonluk yolda tehlike arz eden çıkurlar meydana gelmiş bu çukurlar yamalarla giderilmeye çalışıldı. Beton asfalt yapılması gereken yol stabilize çalışmasının ardından yapılan asfaltta yolun tamamlanması vatandaşların tepkisine neden oldu. Havaların ısınmasıyla aynı sorun tekrar yaşanmaya başladı. Havanın sıcaklığına dayanamayan asfalt araçların üzerinden geçmesiyle birlikte mucurla birlikte sökülmeye başladı. Duruma tepki gösteren vatandaşlar ”Bir yılını bulmayan bu yolumuz havaların ısınmasıyla stabilize kumu çıkmaya başladı. Bu yola beton asfalt yapmaları gerekirken, satbilize yapılarak üzerine mucur döküldü sanki bu köy yoludur. Köy yolları bile bu yoldan daha sağlamdır. Devletin verdiği 1 trilyon 329 milyar lirası boşa gitmiştir. Yetkililerin bir an önce bu yola çözüm bulmalarını aski takdirde birçok kişi bu yolda kaza yapar bunun sorumlusu da yetkililer olur” dediler.


       

Bu haber 12753 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu