Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Cevdet Yılmaz; Murşitpınar için çalışıyoruz.

Cevdet Yılmaz; Murşitpınar için çalışıyoruz.

Tarih 27.Mayıs.2011, 11:38

Elazığ Genç iş adamları derneğinin açılışı ve parti çalişmaları için Elazığa gelen Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz Mürşitpınar sınır kapısı için çalışmaların sürdüğünü dile getirdi.Elazığ Genç iş adamları derneğinin açılışı ve parti çalişmaları için Elazığa gelen Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz Mürşitpınar sınır kapısı için çalışmaların sürdüğünü dile getirdi. Suruçluların büyük umutla bekledikleri Mürşitpınar - Ayn-el arap sınır kapısını Eazıg' da Devlet bakanı cevdet  Yılmaz'a mehmet kendici sordu.

Bakan Yılmaz; Suruç insanının ne kadar çalışkan ve girişimci olduklarını biliyorum, o bölge ile yakından ilgileniyorum. Suruçluların mürşitpınar sınır kapısı taleplerini de iyi biliyoruz. Yoğun bir istek bulunmaktadır. Tabiki bir sınır kapısının açılması için sadece bir ülkenin değil iki ülkenin hem fikir olması gerekir. Bizim tarafımızdan bütün işlemler gerçekleştirildi şuan da söz suriye hükümetinde. umuyorum ki mutabakata varılarak Suruç'un özlemi giderilir."  şeklinde konuştu. Yılmaz ayrıca Gap projesinin gerçekleşmesi ile Urfanın akıl almaz bir şekilde gelişecegini bu nedenle Urfa insanının çok şanslı olduğunu dile getirdi.

Mehmet Kendirci / ELAZIG


       

Bu haber 9976 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI Eğitimde başarıyı arttırma projesi değerlendirme toplantısı Suruç Öğretmenevinde yapıldı.

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan abonelere yapılandırma im...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu