Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Kursiyerler Yurt Dışı Yolcusu

Kursiyerler Yurt Dışı Yolcusu

Tarih 12.Mayıs.2011, 16:44Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası Avrupa Birliği Mesleki Eğitim Programı kapsamında Tatlı Yapımında Yeni Yöntemler projesi ile 15 kursiyerini Almanyaya götürüyor. 

Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası Avrupa Birliği Mesleki Eğitim Programı kapsamında Tatlı Yapımında Yeni Yöntemler” projesi ile 15 kursiyerini Almanya’ya götürüyor.

Almanya yolculuğu öncesi Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası Başkanı Mehmet Kaçak, Yönetim Kurulu üyeleri ve Almanya’ya gidecek olan kursiyerler Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan’ı makamında ziyaret etti.

Heyet, Vali Nuri Okutan’a, Avrupa Birliği Mesleki Eğitim Programı ve Leonardo Da Vinci Hareketlilik Projesi çerçevesinde Şanlıurfa Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası tarafından yürütülen “Tatlı Yapımında Yeni Yöntemler” adlı proje hakkında bilgi verdi.

Oda Başkanı Mehmet Kaçak, proje kapsamında 15 kursiyerin Almanya, 15 kişi de Litvanya’ya  olmak üzere 30 Şanlıurfalı gencin gideceğini ve burada eğitim göreceğini söyledi. Mehmet Kaçak, proje ortaklarından olan 75. Yıl Çıraklık Eğitim Merkezi ve Şanlıurfa Kız Meslek Lisesi katkılarıyla gerçekleştirildiğini bildirdi.

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gençlerin meslek öğrenmesinde yurt dışında eğitim görmesinin önemine değindi.

 

 

 


       

Bu haber 5407 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Şanlıurfa

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri 7 bin adet patlayıcı, maytap ve parlayıcı maddeyi topladı.

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi şehiriçi ulaşıımı daha hızlı sağlamak ve olumsuzlukların önüne geçmek için raylı s...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu