Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Kadın Kültür Merkezi Kursiyerleri Müzeyi Gezdi

Kadın Kültür Merkezi Kursiyerleri Müzeyi Gezdi

Tarih 10.Mayıs.2011, 22:34

Suruç Kadın Kültür Merkezi kursiyerleri, Şanlıurfa Müzesini ziyaret etti.Suruç Kadın Kültür Merkezi kursiyerleri, merkez sorumlusu İslim Kandemir eşliğinde Şanlıurfa Müzesi’ni ziyaret etti. Giyim ve Aile Planlaması kurs öğrencilerinin katıldığı gezi esnasında müze görevlileri tarafından kursiyerlere müzedeki tarihi eserler hakkında detaylı bilgi verildi. Kursiyerlerin tamamı hayatlarında ilk defa bir müze gezisi yaptıklarını dile getirdiler. Gezinin tamamlanmasından sonra kusiyerler, merkez sorumlusu İslim Kandemir’e memnuniyet ve hayranlıklarını dile getirdiler.

Merkez sorumlusu İslim Kandemir yaptığı konuşmada ;  “Suruç Kadın Kültür Merkezi tarafından düzenlenen bu kültürel etkinlik bölge itibari ile bir ilkin gerçekleşmesini sağlamıştır. Kadın Kültür Merkezleri arasında ilk defa müze ziyaretini gerçekleştiren Suruç olmuştur. Müze ziyareti ile Suruç Kadın Kültür Merkezi, adına yakışır şekilde Suruçlu kadınların ve genç kızların kültürel anlamda gelişimine öncülük etmeye devam edecektir. Merkezimizden bu konuda her türlü desteği esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Alpaslan Yılmaz’a teşekkür ediyoruz.” dedi.

 
 
Galip Demirli/Suruç Gündem

       

Bu haber 9855 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu