Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Ergani Yolları Parkeleniyor

Ergani Yolları Parkeleniyor

Tarih 10.Mayıs.2011, 17:16

Ergani Belediyesi yollara parke taşı döşemek için kolları sıvadı.Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde Belediye  çalışmalarına hız kazandırarak, şehir içinde bulunan bütün yolları kilitli parke taşlarıyla döşeyecek. Ergani Belediyesi “Daha temiz ve daha güzel bir kent” anlayışıyla başlattığı hizmet atağına hız kazandırdı.

Bu kapsamda halk ve belediye meclis toplantılarında alınan kararlar bir bir hayata geçirilerek, her alana hizmet götürmeye devam ediyor. Bu hizmetin ilk çalışma startı da  İstasyon ve Çermik yolunda verildi. Hizmetlerle ilgili yurttaşlar görüşlerini dile getirerek memnuniyetlerini dile getirirken, konu ile ilgili görüşlerini belirten Belediye Başkanı Fesih Yalçın da “Bu kentin var olan sorunlarını en kısa zamanda gidermek amacıyla çalışmalarımıza hız kazandırdık. Bu kapsamda partimizle, halkımızla ve meclis toplantılarımızda aldığımız kararlar doğrultusunda Ergani’de bulunan tüm mahallerin yanı sıra caddelerde var olan asfaltları kaldırarak yerine kilitli parke taşları döşeyeceğiz. Toplam 98.000 metrekareyi kapsayan bu çalışmayı iki ay içerisinde bitirerek, halkımızın hizmetine sunacağız. Biz de bu temelde iş başına gelirken halka verdiğimiz sözü yerine getirdiğimiz için çok mutluyuz” diye konuştu


       

Bu haber 6104 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI Eğitimde başarıyı arttırma projesi değerlendirme toplantısı Suruç Öğretmenevinde yapıldı.

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan abonelere yapılandırma im...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu